DJ NA WESELE LUBUSKIE DOLNOŚLĄSKIE WIELKOPOLKIE 

dj lubuskie

793 018 369

 

To Wasz wielki dzień dlatego dołożę wszelkich starań abyście czuli się bohaterami tego wydarzenia.Mam wszystko czego potrzebujecie, byście mogli zrealizować swoje wymarzone wesele

 

Jestem profesjonalnym dj-m na wesele, event, lub imprezę, który gwarantuje nie tylko najwyższą jakość muzyki, ale również oprawę, która porwie wszystkich gości do żywiołowej zabawy. Zapewniamy również indywidualne podejście do każdego zlecenia, markowe nagłośnienie, oświetlenie oraz repertuar dopasowany do potrzeb Klienta.

 

 

 

Jestem tutaj po to aby pomóc Wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie Wasze wesele, bądź inne ważne wydarzenia w Waszym życiu.

Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcia z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!

Zapewniam odpowiednio dobraną muzykę zgodną z Waszymi życzeniami podczas trwania całej imprezy (także w czasie przerw, zabaw, czy innych ważnych momentów). Zdecydowanie stawiamy na łączenie nowoczesności z klasyką, co moim zdaniem daje najlepsze efekty, a w rezultacie daje SZALONĄ IMPREZĘ Z KLASĄ!

Jako firma zajmująca się obsługą oraz organizacją wszelkiego rodzaju imprez, oferuję Państwu skorzystanie z moich usług, zarówno w zakresie oprawy muzycznej imprez integracyjnych jak i obsługi techniczno-muzycznej festynów czy imprez sportowych oraz studniówek.

 

 

 

 

 

Pragnę, aby każde wesele było wyjątkowe i oryginalne, a przede wszystkim idealnie dopasowane do wymagań moich klientów. Wierzę, że wesele powinno być w pełni zindywidualizowane, nietypowe i nieszablonowe. Nie chcę żeby wasze przyjęcie było czymś co goście widzieli już wielokrotnie. Wspólnie z Wami opracujemy unikalny plan uroczystości, odzwierciedlający Wasze upodobania, pomysły i pragnienia. Docenili mnie Konsultanci Ślubni, Agencje Eventowe, firmy, korporacje, hotele oraz klienci indywidualni, którzy szukają dobrego DJ-a na swoje wesele, bal, event lub imprezę okolicznościową.

 

 

 

 

 

 

Dysponuję profesjonalnym i najlepszym sprzętem oraz wytwornicami efektów .

Oświetlając Wasz lokal zadbam o elegancki design, dlatego używam sprzętu z najwyższej półki. Zapewnię Wam dekoracje świetlne podświetlające sale w miłych dla oka i aparatu tonacjach, bańki do pierwszego tańca, dymy,ruchome głowy, światła dyskotekowe, projektor gobo wyświetlając miedzy innymi Wasze imiona za pomocą świateł, ekran lcd, wytwornicę hazer oraz pionowe wyrzutnie co2 i najlepszą aktualnie na rynku wytwornicę ciężkiego dymu . Wszystko sterowane za pomocą specjalnych sterowników i dzięki umiejętnemu wykorzystani daje to niesamowity efekt oddający klimat i nastrój w danym momencie bez względu na to czy to będzie wejście tortu,pierwszy taniec czy szalona zabawa. A potęgą głośników JBL zapewni wam świetną jakość dźwięku i moc 2500 W. W mojej ofercie również znajdziecie państwo oświetlenie dekoracyjne sal które rozstawiam za pomocą listw oświetleniowych  w z dłuż sali zapewniając dzięki temu niezapomniany wygląd sali oraz oddając atmosferę tego wydarzenia .

 

 

 

 

 

 

Podczas imprez zapewniam wiele dodatkowych atrakcji w tym dużo szalonych animacji bo najważniejsza jest dobra zabawa .Usługi świadczę wyłącznie na bazie profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego, a na życzenie proponuję także pełną gamę dodatkowych efektów oraz atrakcji w tym kompleksowe oświetlenie ledowe, ruchome głowy, wytwornice baniek, oraz wyrzutnie dymu co2. Imprezy Prowadzę z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku! Emanuję pomysłami, wprowadzając zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiam na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego standardu weselnego.

 

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY? ZAPRASZAM DO KONTAKTU 793 018 369

 
DJ na wesele Zielona Góra
DJ na wesele Wrocław
DJ na wesele Legnica

DJ na wesele Bolesławiec

 

WESELA EVENTY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I BALE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

SPRZĘT I OŚWIETLENIE


PROWADZENIE IMPREZ